2019 metams siūlau fantastišką iššūkį renkantis vestuvinę suknelę šventei Italijoje!

Neseniai žinomas  italų vestuvių mados dizaineris bei vestuvių ir kitų renginių  organizatorius, tv laidų vedėjas, dar vadinamas savo srities „monstru“ kolega Enzo Miccio pristatė 2019 metų vestuvinių suknelių kolekciją. Enzo nuomone 2019 metais tendencijose šioje temoje dominuoja dviejų skirtingų, bet viena kitą papildančių sielų samplaika – pirmoji ryžtinga, pragmatiška; kita- svajinga bei romantiška.

Kolega Enzo įsivaizduoja nuotaką, kuri kaip perlas žavi absoliučiai kiekvieną. Pastarojoje kolekcijoje pirmą vietą dizaineris skyrė prabangiems siuvinėjimams ant mikado, organza, šilko, tiulio, šifono audinių, suteikiantiems elegantišką bei rafinuotą viliojimo iliuziją. Taigi, iškilmingai ir taikliai Enzo skelbia – 2019 m. nuotakos suknelė – yra dviejų pradų rinkinys, nepriekaištingai demonstruojantis, kaip moteris keičiasi preciziškai išlaikydama savo unikalumą. 

Keletu šio dizainerio kolekcijos pavyzdžių galite pasigėrėti čia:

http://www.enzomiccio.com/it/abiti-da-sposa-2019.html

Mielai jus palydėsiu į Milano Show room asmeniniam vizitui pas kolegą Enzo.

Visi puikiai žinome kad vestuvių dienos rūbas jaunajai yra viena iš svarbiausių šios šventės grožio detalių. Tai du kriterijai viename – kerintis grožis ir tiesiog privalomas patogumas. O tai, kaip žinia, suderinti yra pakankamai sunku. Nuolatos stebint žinomų meistrų kūrybą bei sekant mados tendencijas atsiveria galimybės rinktis vestuvinį apdarą žymiai paprasčiau. Dėl to noriu pasidalinti su jumis 2019 metų vestuvinių suknelių mados tendencijomis Italijoje. Galbūt tai gali būti puikus sufleris svajonėms išsipildyti…

Taigi, – svajokime drąsiai ir paverskime jūsų šventę tikra pasaka Italijoje! 

Vykstant tuoktis į Italiją, jums visai nereikia rūpintis dėl kalbos nežinojimo, kadangi visos viešnagės metu šalia būsiu aš. Galiu pasakyti, kad italai tikrai nėra ta tauta, kuri puikiai kalba angliškai, tačiau į visus jūsų klausimus jie išsamiai „atsako“ gausia ir aiškia gestų bei plačios ir nuoširdžios šypsenos kalba.

Pagrindiniai dokumentai, reikalingi civilinei santuokai yra: gimimo liudijimai ir pažyma, patvirtinanti, kad nėra jokių kliūčių jūsų santuokos sudarymui. Tokią pažymą galite gauti miesto, kuriame esate registruoti, metrikacijos biure. Dokumentai turi būti išversti į italų kalbą su Užsienio šalių ministerijoje gauta apostile. Šių dokumentų paruošimas užtruks vos kelias savaites. Ceremonija vyksta italų kalba, kurios metu vertėjauju aš. Atkreipkite dėmesį, kad kartais atsiranda papildomų niuansų. Tai priklauso nuo savivaldybės reikalavimų, tačiau šį klausimą palikite man. Italijoje gyvenu 23 metus ir puikiai pažįstu biurokratijos vingius. 

Dažniausiai santuokos sakramentą atlieka kunigas lietuvis. Ikisantuokinės apklausos anketa ir kiti dokumentai, kartu su parapijos klebono leidimu tuoktis, siunčiami į Italijos vyskupiją, kuriai priklauso bažnyčia, kurią pasirenkate santuokai Italijoje. Lietuvoje tai atlieka vyskupijos kurija. Dėl šių dokumentų turite kreiptis į savo parapiją. Šių dokumentų paruošimui reikia 4-6 mėn. Ne visose Italijos bažnyčiose santuokos metu skaitomas civilinis kodeksas, galiojantis kaip civilinė metrikacija. Tačiau visą tai aptarsime su kiekviena pora atskirai. 

Apibendrinant reikiamų dokumentų santuokai sudaryti Italijoje temą, noriu pabrėžti, kad į visus klausimus atsakysiu pagal jaunavedžių pasirinktą civilinę ar bažnytinę santuoką, nukreipsiu šviesiu keliu, kad šis „tamsus ir visus gąsdinantis dokumentacijos miškas“ taptu smagiu pasivaikščiojimu dviese. 

Svarbu! Ar tai būtų pirmoji jūsų santuoka, ar noras atnaujinti santuokos įžadus jubiliejaus proga, – jums siūlome pasidžiaugti labai populiaria SIMBOLIŠKA CEREMONIJA, kuriai nereikia jokių dokumentų. 

Kartu sukursime tokią vestuvių šventę, kokią jūs visuomet įsivaizdavote:

prabangi šventė su gyva muzika, skirta tik jums, viename žinomiausių Italijos yachtklubų;
kukli vakarienė levandų laukuose lydima paukščių čiulbesio atliekamu muzikiniu fonu;
lounge baras po atviru žvaigždėtu dangumi;
senoji, tradicinė miestelio vyninė ar moderniausi vyno rūsiai;
didinga terasa, pakibusi virš jūros ar ežero žydrumos.

Šventinio meniu organizavimas visapusiškai atsižvelgiant į jūsų pageidavimus – mano kompetencija. Galiu jus patikinti, kad „Italijoje alkanas dar neliko nei vienas“.

Italijoje dažnai šventė prasideda jau ritualu tapusiu aperityvo ragavimu. Tokiomis aperityvo tradicijomis negali pasigirti nei viena kita Europos gyvenamoji vieta. Italijoje aperityvas – tai procesas, smagus laisvalaikio leidimas su draugais kai niekur neskubant bella vita ritmu mėgaujamasi gėrimais ir gardžiais užkandžiais, atspindinčiais kiekvieno regiono papročius.

Poroms, besidominčioms santuoka Italijoje, siūlau visas su šia švente susijusias paslaugas – nuo jūsų pasitikimo oro uoste iki pervėžimo į viešnagės vietą. Taip pat pateikiu šukuosenų, makiažo meistrų, foto ir video profesionalų bei pasirinktų automobilių nuomos paslaugų pasiūlymus. Kokia šventė be muzikos? Aš mielai pasirūpinsiu, kad jus lydėtų nuostabi gyvo garso muzika bažnyčioje ar šventinės vakarienės metu. O gal jūs norėsite šokti ant baseino krašto su DJ?..

Svarbu žinoti, kad dažnai lankausi Lietuvoje ir visuomet susipažįstu su jaunųjų poromis asmeniškai. 

Dažniausiai šiuo klausimu jaunieji rūpinasi patys, tačiau Italijoje siūlau lyginimo, valymo ir kt. drabužių priežiūros paslaugas. Pagal pageidavimą galiu nukreipti ir į vestuvinių apdarų siuvėjus Lietuvoje. Transportuojant vestuvinius drabužius rekomenduoju nepagailėti 40 eurų atskiram lagaminui (priklausomai nuo skrydžių kompanijos), nepamirštant profesionalios šventinių rūbų paslaugos. 

Vestuvėms reikalinga suma priklauso nuo pasirinkto metų laiko, regiono, vietos, svečių skaičiaus ir kitų detalių. Kaip žinia, liepos ir rugpjūčio mėnesiais yra ne tik karščiausia temperatūra, bet ir labiausiai „deginančios“ kainos. Rekomenduotini mėnesiai santuokai yra balandis, gegužė, birželis, liepa, rugsėjis bei spalis.

Vestuvės užsienyje ir datos rezervavimas: kas svarbu?

Vestuvių planavimas, visų pirma, yra labai diplomatiška veikla, kuomet jūsų telefonas ima raudonuoti nuo skambučių ir bent trumpam tampa laidiniu, nes įkrauti bateriją neužtenka laiko. Į šiuos pokalbius daugiausiai įeina paieškos ir kainų lyginimas, bet juk pirmasis darbas, kurį atlieka jaunavedžiai – datos rezervavimas. Tam, kad visi užsakymai atitiktų jūsų poreikius, pateikiu keletą pastebėjimų apie […]

Vestuvių organizavimas – daugiau nei tik darbas

Nuo pat saulėto pavasario iki šiaurietiškų rudens šalnų – laikotarpis, kai daugelis porų sumaino aukso žiedus. Šiuo šiltuoju sezonu atsiranda daug didesnė paklausa ne tik tortams ar suknelėms, bet ir bene didžiausiai pagalbininkei – vestuvių planuotojai. Kodėl? Turbūt todėl, kad būtent vestuvių planuotoja dažnam atstoja ne tik sekretorę, google ir asmeninę patarėją, bet ir psichologę, […]

Vestuvės Italijoje: kokį vaidmenį turėtų atlikti tėvai?

Labai dažnai pasitaiko situacijų, kai susižadėjusios poros stačia galva neria į planavimų ir pasiruošimų jūrą visai pamiršdamos apie tai, kas itin svarbu kiekvienai būsimai šeimai – šeimos iš kurių jie yra kilę. Jaunųjų biudžetas ar pagrindiniai pasirinkimai labai svarbūs ir savaime suprantami tik jų vienų sprendimai. Tačiau tiek tėvams, tiek ir patiems būsimiems jaunavedžiams įsileisti […]

Vestuvių organizavimas: ką daryti, kad šventė netaptų katastrofa?

Turbūt visi esame girdėję apie nuotakas siaubūnes. Jos – jokia mitinė būtybė. Tai tiesiog būsima nuotaka, kuriai vestuvių organizavimas atėmė ne tik pasiruošimo, bet ir gyvenimo džiaugsmą. O taip nutiko dėl paprastos priežasties – ji užsikrovė viską sau. Taigi, ką daryti, kad gražiausia gyvenimo diena netaptų pačia didžiausia katastrofa? Atsipalaiduokite Turbūt nėra buvę vestuvių, kuriose […]

Vestuvės užsienyje: ką reikėtų atlikti dar namuose?

Ėmę planuoti vestuves ilgainiui galite pradėti manyti, kad vestuvės užsienyje nuo A iki Z jūsų laukia svajonių šalyje, kur viskuo rūpinasi jūsų vestuvių planuotoja. Tiesa tokia, kad nors didieji rūpesčiai – vieta, maistas, dekoracijos ar net fotografas – gali būti iš anksto suderinti ir laukti jūsų vestuvių dieną, yra ir mažų detalių, kuriomis reikėtų pasirūpinti […]

Vestuvės Italijoje: ką gali pasiūlyti pavasaris?

Daugelis porų norėdami sumainyti aukso žiedus renkasi kaitra alsuojančią ir nuostabias fotografijas žadančią vasarą. Baltosios gulbės įvaizdį mylintys jaunavedžiai neatmeta žiemos šventės galimybės. Na, o norintys vis dar džiaugtis puikiais vaizdais, tačiau kartu ir šiek tiek sutaupyti pasineria į rudenišką vestuvių maniją. Tačiau vestuvės Italijoje gali pasiūlyti egzotišką ir visam gyvenimui atmintyje išliksiančią pavasario meilės […]

Komentarai