Jei svajonės jus atvedė į Italiją, o joje suradote mane, tuomet tikrai esate apsisprendę šiam fantastiškam žingsniui. Aš mielai palydėsiu jus altoriaus link ir bendromis jėgomis mes paversime jūsų svajonių vestuves realybe.

Vilma Wedding

 

Per pastaruosius 23 gyvenimo Italijoje metus teko artimai pažinti šios šalies kultūrą, šiaurinės Italijos miestų tradicijas ir žmones, puikiai įsisavinti visame pasaulyje garsų italų virtuvės kultą.

Mano ilgametis hobis – organizuoti renginius – palaipsniui išaugo. Taip kilo noras apjungti mėgstamą veiklą ir mylimos šalies grožio sklaidą tuoktis besiruošiančioms lietuvių poroms. Kadangi pati esu šablonų ir standartų vengianti asmenybė, jaunajai kartai siūlau visiškai kitokį, sakyčiau, novatorišką požiūrį į santuokos procesą.

Italija – didžiulė šalis, todėl kiekvienas jos regionas kupinas savitų, išskirtinių niuansų.

Kiekviena jaunųjų pora taip pat yra išskirtinė. Dėl to tuoktuvių vietos pasirinkimo ir visais kitais klausimais mes kalbamės asmeniškai. Viskas priklauso nuo to, kokie jūs esate, apie ką svajojate savo tuoktuvių dieną, kaip įsivaizduojate pasakišką ceremoniją. Galbūt tai galėtų būti kalnai ar ežero pašlaitė juose, o gal visą tai nustelbtų nuostabaus grožio ir skaidrumo Italijos jūra ar tiesiog istoriškai svarbi ir savita savo dvasia mažo Italijos miestelio vyninė. Viskas yra įmanoma – tereikia tik susėsti ir kartu aptarti detales.

Sodri, nepakartojama, pilna skonių ir kvapų, stipriai susijusi su gamta ir žodžiais sunkiai nupasakojama italų virtuvė: garuojančios žemės kvapas, jūros gėrybės, pakrančių gaiva – tai tik mažytė dalelė to, ką siūlo ši fantastiška šalis. O kai svajonių vestuves sukuriame būtent čia – rezultatas visuomet pranoksta lūkesčius, kad ir kokie dideli jie bebūtų.

Italija – tai šalis, kurioje gyvenimas skrieja laisvai, nevaržomai, kartais šiek tiek chaotiškai. Tai šalis, kurioje žmonės mėgsta susiburti ir leisti laiką kartu, dažnai be konkrečių įsipareigojimų, planų ar pramogų. Italija – šalis, kurioje gyvenimas teka tiesiog bella vita (aut. past. „gražus gyvenimas“) ritmu…

Vilma atestatai

Asmeniškai pati mėgstu kokybiškas paslaugas viskame, o sau esu itin kritiška. Dėl to daug investuoju į save, nuolatos keliu kvalifikaciją vestuvių organizavimo, žmonių psichologijos ir kituose kursuose.

Komentarai