Renesanso laikų prabanga šiandien – Villa Sola Cabiati

Su didžiausiu džiaugsmu noriu jums papasakoti apie vieną nuostabiausių ir pastaruoju metu populiariausių vietų. Vestuvių šventei, povestuvinei kelionei ar tiesiog ramioms ir nepakartojamoms atostogoms Italijoje – Villa Sola Cabiati.

Užsienio žvaigždžių pasirinkimas

Visai neseniai vietą poilsiui čia pasirinko ir pasaulinio lygio žvaigždė – italų tinklaraštininkė Chiara Ferragni. Villa Sola Cabiati ji ilsėjosi kartu su vyru, garsiu dainininku Fedez, sūnumi Leo, seserimis ir tėvais.

 

Turbūt daugelis žinome, kad Italiją atostogoms renkasi ne tik europiečiai, bet ir pačios garsiausios bei įtakingiausios pasaulio žvaigždės. Vos prieš kelias savaites, ramybe ir prabanga alsuojančioje nuosavoje viloje ant Como ežero pakrantės ilsėjosi garsus amerikiečių aktorius George Clooney kartu su žmona ir judviejų vaikais. Poilsio metu čia juos aplankė ir dar visai neseniai Amerikos prezidento postą užleidęs Barack Obama.

Kelionė laiku

Prabangus, vos už kelių minučių nuo visų žvaigždžių pamėgtų vietų esantis, Grand Hotel tremezzo viešbutis gali jums pasiūlyti ištaigingą kelionę laiku. Būnant čia kone tiesiogine prasme galima paskęsti nuostabioje renesanso laikų architektūroje, kuri išties byloja apie tuometę didybę. Ši vieta – viena iš pagrindinių senųjų laikų architektūros paminklų. Kiekvienas šio viešbučio kambarys it nedidelis meno šedevras idealiai pritaikytas tiek poilsiui, tiek prabangioms ir rafinuotoms pramogoms.

Pakanka vien tik pažiūrėti į Italijos garsenybių Chiara Ferragni ir Fedez socialinių tinklų anketas, kad suprastume, kokios fantastiškos atostogos laukia prie Como ežero. Nuo spaghetti su pomidorų padažu ir vandens slidinėjimo sesijų iki pramogų didinguose baseinuose ar kelionės įspūdingais senoviniais automobiliais – čia galima rasti viską.

Džiaugsmo vila

Villa Sola Cabiati mena dar prabanga alsuojančius renesanso laikus, o kartu spinduliuoja ir šimtmečiais kauptą patirtį, kuri dabar suteikė šiai vietai „džiaugsmo vilos“ titulą. Čia svečius pasitinka didelės ir itin ištaigingos salės išpuoštos prabangiais, geriausių to laikotarpio menininkų, kūriniais, išdabintos neišpasakyto grožio gobelenais bei talpinančios neįkainojamas paveikslų ir keramikos kolekcijas.

Vilos sodai – su vaizdu į ežerą, o lauko baseinas slepiasi tarp gėlių ir retų augalų. Villa Sola Cabiati yra tikrasis Lario brangakmenis. Šioje vietoje gali apsistoti iki dvylikos žmonių – šeši ištaigingi apartamentai įrengti prabangaus pastato sparnuose, o kiekviename iš jų įrengtas didelis miegamasis su atskiru vonios kambariu. Išsinuomodami apartamentus taip pat gausite ir Villa Manager aptarnavimą, kad galėtumėte pajusti visų penkių žvaigždučių vertą svetingumą.

Mėgiama žadą atimanti vieta

Stulbinanti ir pati Villa Sola Cabiati vieta. Įsikūrusi Como ežero centre, vila siūlo vieną iš gražiausių vaizdų šioje vietovėje, kurios pavydėtų net greta gyvenančios ar besiilsinčios garsios šeimos. Vos už penkių minučių kelio stūkso Grand Hotel Tremezzo, pasižymintis aukštos klasės virtuvės patiekalais ir išskirtiniu T Spa. Tiesa, išėję už viešbučio ribų galėsite pasimėgauti Lario istorinių vilų ir sodų tyrinėjimu.

Kokia tokios fantastiškos vietos kaina? Bendrai vienas iš vilos kambarių kainuoja nuo 800 iki 4000 eurų (priklausomai nuo laikotarpio). Tačiau surengus vestuvių šventę čia, ne tik jūs, bet ir jūsų svečiai kiekvieną šventės akimirką galės mėgautis nuosabiausiais vaizdais, skaniausiai patiekalais, išskirtine prabanga ir aukščiausio lygio aptarnavimu. Ar jūs jau pasiruošę, su mano pagalba, suorganizuoti gražiausią dieną jūsų gyvenime?

 

Komentarai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *