Vestuvių fotosesijos idėjos Italijoje: nuo margaspalvių laukų iki skėčių

Tarp vestuvių planavimo vargų ir džiaugsmų, daugelis jaunavedžių pamiršta pagalvoti apie iš pirmo žvilgsnio nesvarbias smulkmenas. Tačiau šios smulkmenos gali sudaryti nemažą dalį vestuvių džiaugsmo. Vestuvių fotosesijos idėjos gali būti viena didžiausių pagalbų jaunavedžiams norintiems išskirtinumo ir smagių akimirkų, todėl dalinuosi keletu jų.

Italijos peizažai

Italijos gamta – puikiausia vieta vestuvių fotosesijai.

Jau ne kartą minėjau, kokie ypatingi yra Italijos kraštovaizdžiai, todėl ir šį kartą noriu atkreipti dėmesį į gamtos sukurtas fotosesijų erdves. Vestuvių fotosesijos idėjos Italijoje tikrai neapsieis be margaspalvių gėlių laukų, alyvmedžių giraičių ar vynuogynų. Šioje pietietiška šiluma dvelkiančioje šalyje tiesiog negalite praleisti progos pasimėgauti išskirtine gamta ir jos teikiamomis dovanomis.

Kultūrinis paveldas

Kultūra ir meilė Italijos miestuose – puiki idėja fotografijai.

Italija garsėja ne tik įspūdingais kraštovaizdžiais, bet ir ypatinga, ilgą istoriją menančia, kultūra. Čia gausu įvairių paveldo objektų ar architektūrinių meno šedevrų. Todėl pasirinkus viduramžių ar urbanistinį vestuvių stilių nebėkite iš miestų – čia gali gimti nuostabios fotografijos.

Spalvingi skėčiai

Spalvingas skėtis ne tik apsaugos nuo lietaus, bet ir galės tapti vestuvių fotosesijos akcentu.

Nors Italija labai šilta ir gerais orais pasižyminti šalis, net ir čia kartais ima ir prakiūra dangus. Tačiau neleiskite tam sugadinti jūsų gražiausios dienos – pasirinkite spalvingų skėčių fotosesiją.  Viskas ko reikės, tai skėčiai, neperšlampanti avalynė ir didelės šypsenos.

Pasivaikščiojimas dviese

Įprasminkite pirmuosius šeimos žingsnius fotografijoje.

Šalia visų gražiausių laukų ir miškų Italijoje gausu ir tikrumu bei emociją spinduliuojančių keliukų bei takelių. Nepraleiskite progos kartu su fotografu pasivaikščioti būtent jais. Taip įprasminsite savo bendro kelio pradžią ir turėsite nepakartojamų fotografijų.

Iš arčiau

Šiandien nesvarbios vestuvių detalės rytoj gali priminti nuostabiausias akimirkas.

Daugelis jaunavedžių vengia prisileisti fotografą arti, tačiau kuo arčiau – tuo intymesnės ir asmeniškesnės tampa nuotraukos. Jos išryškina detales, priverčia susimąstyti, palieka vietos fantazijai ir žinoma – laba gerai atrodo atspausdintos. Nebijokite fotografą pakviesti kiek arčiau, tai padės sukurti kai ką labai įdomaus.

Įtraukite svečius

Nuotraukose įamžinkite ir tuos, be kurių jūsų vestuvių diena nebebūtų tokia pati.

Nors vestuvės ir yra jūsų šventė, tačiau be šeimos ir draugų ji juk nebūtų tokia džiugi. Įtraukite šventės svečius ir vestuvių fotosesijos idėjos pačios ims lietis it iš gausybės rago. Galbūt išmėginkite surežisuotus kadrus, pabandykite pasitelkti juokingas pozas ar veido išraiškas. Vestuvės – laimės šventė. Tad kodėl to neperdavus ir fotografijomis?

Nepamirškite

Nepamirškite, net ir mažiausių smulkmenų aptarti su savo vestuvių planuotoja.

Bene svarbiausia organizuojant ypatingą vestuvių fotosesiją Italijoje – apie tai pranešti savo vestuvių planuotojai. Ji padės jums ne tik susirasti tinkamą vietinį fotografą, bet ir teisingai perteikti idėją, papasakoti, ko jūs norite ir ko tikitės.

Komentarai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *