Vestuvių tematika Italijoje: kaip naująją šeimą atspindi dekoravimas?

Vis dažniau vestuvių šventė nebėra vien tik vestuvių šventė. Didžiajai dienai pasirenkami atitinkami akcentai, kuriamas bendras šventės stilius ir vestuvių tematika. Visa tai daroma tam, kad artėjanti diena įgautų kuo daugiau individualumo ir vos priartėjus būtų aišku – tai jie. Žemiau pateiksiu kelis pavyzdžius, kaip vestuvių tematika Italijoje gali atspindėti jūsų šeimos bruožus.

Aplink pasaulį

Istorija ir kelionių jauduliu užburs vietovės, nuo kurių galėsite matyti nuostabiausius Italijos kampelius.

Jeigu jau susiruošėte savo gražiausią gyvenimo šventę perkelti į Italiją, tai greičiausiai jūsų pora nevengia keliavimo džiaugsmų. Tokiu atveju galite rinktis ir atitinkamą – keliautojų – temą. Ši vestuvių tematika Italijoje nebus sunkiai išpildoma. Tereikia fotosesijai pasirinkti kelis lagaminus, į šventinį dekorą įkomponuoti gaublį ar žemėlapį, o svečių paprašyti pasidalinti geriausia šeimos kelionių idėja. Taip pat šiai temai puikiai tiks kiek kalnuotesnė vietovė, nuo kurios galėsi matyti įspūdingus Italijos gamtos ar miestų peizažus.

Vintažinė svajonė

Vynuogynai ir itin švelnios bei šviesios pastelinės spalvos suteikia šventei prabangos ir lengvumo.

Jeigu esate švelnūs romantikai negalintys įsivaizduoti savo gyvenimo be meilės ir lengvumo, tai greičiausiai jums puikiai tiks dabar labai populiari vintažinė vestuvių tematika Italijoje. Švelnūs rožinės, pudrinės rožės, kreminės ar šampano spalvos čia persipina kartu su nėriniais ir šilkiniais gėlių žiedais. Šventės dekoravimui pasirinkite tai, kas šaukia romantiką ir jaukumą: žvakes, gėles, nėrinius, kruopščiai atrinktas kvietimų detales ir kitas sielai artimas smulkmenas. Čia taip pat puikiai tiks siaurutės itališkų miestų gatvelės, įspūdingos pilys ar prabanga alsuojantys vynuogynai – viskas, kas primintų šilumą ir pakilią šventės nuotaiką.

Gamtos vaikai

Žaluma vestuvėms suteikia ramybės ir jaukumo pojūtį.

Gamtos ramybė ir didybė vis dažniau traukia būsimas šeimas, todėl ir vestuvių planuotojams nesvetima žalioji vestuvių tematika. Čia viskas, pradedant jaunojo kaklaraiščiu ar peteliške ir baigiant torto papuošimais alsuoja subtilią, kartais lengvai pilkšvą, bet dažniau sodrią smaragdo žalumą. Būtent su gėlėmis susietas temas gana lengva išpildyti visapusiškai, todėl tikrai nesuklysite rinkdamiesi gamtinę tematiką. Pavyzdžiui, išsirinkę šventę švęsti įspūdingoje itališkoje gamtoje tikrai turėsite puikų teminį foną neretai išpildantį didžiąją dalį užsibrėžto dekoro.

Vandens ramybė

Vestuvės prie vandens – vienas geriausių pasirinkimų norintiems šventės tematiką perteikti per gyvąją gamtą.

Jeigu jūsų naujoji šeima vienu ar kitu atveju dievina vandenį, tai kodėl to neatskleidus ir vestuvių šventėje? Įkomponuokite ne tik vestuvių dekore, bet ir jaunųjų aprangos detalėse kriaukles, mėlyną ar lengvai žalsvą spalvą. Pasitelkite vandens ąsočius, tinklus ar akmenėlius ir savitai papuoškite savo šventę. O jeigu pasirinksite naują šeimą sukurti ant jūros ar ežero kranto, tai šventė savaime užsipildys trokštama energija. Tai ne tik bus jūsų charakterio ir naujos šeimos bruožų atspindys, bet ir savotiška pagarba gamtai bei puikus fonas nuotraukoms.

Kad ir kokia vestuvių tematika jus traukia ar domina, nepamirškite apie ją ir savo užmačias papasakoti vestuvių planuotojai Italijoje, kuri padės išsirinkti tai, kas geriausiai atspindės jus.

Komentarai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *