Ilgaamžė padėka – jaunavedžių dovana tėvams

Vestuvės yra savotiška dovanų apsikeitimo šventė išreiškiant džiaugsmą, pagarbą ar padėką. Kadangi jaunavedžiai dažnai patys pasirenka, kokių dovanų norėtų, o svečiams skirtos dovanėlės neretai yra savaime suprantamos, tai padėkos dovanos tėvams kartais lieka paskutiniame plane. Tam, kad neužmirštumėte padėkoti šeimai, kurios dėka kuriate naują, dalinuosi keletu patarimų, kuo atsidėkoti jaunavedžių tėvams.

Augalai

Tėvai mus augina bene visą gyvenimą, bet pasiekę santuokos ribą visai nejučia nuo jų atsiribojame. Tam, kad jie vis dar jaustų jūsų, kaip asmenybių, augimą ir žydėjimą padovanokite tėvams augalus. Tai savotiškai simbolizuos jus ar jūsų naują šeimą ir jos vystymąsi. Priklausomai nuo tėvų gyvenamosios vietos galite rinktis sodo augalus ar vazonines gėles. Svarbiausia, kad jos būtų tvirtos, ilgaamžės ir prasmingos visoms pusėms.

Įrėminti atminimai

Galbūt turite pasakiškas vaikystės nuotraukas menančias nuostabias dienas, o gal prieš vestuves dar turėjote galimybę įamžinti sužadėtuvių džiaugsmą? Sentimentaliems žmonėms nuoširdžią emociją perduodanti nuotrauka įamžinta drobėje ar rėmelyje primins, kiek daug prie besišypsančių jaunųjų laimės prisidėjo ir jie patys.

Tekstilė

Pastaruoju metu itin didelio populiarumo sulaukia ir tekstilinės dovanos. Rankšluosčiai, staltiesės, stalo takeliai ar kitos namų apyvokos smulkmenos primena apie naujų namų sukūrimo žavesį, o teisingai pasirinktas audinys atspindi ne tik šeiminį, bet ir tautos paveldą.  Taip pat, vis dažniau, jaunavedžiai renkasi ir siuvinėjimu papuoštas dovanas, kurios tik dar labiau atskleidžia individualumą.

Keramikos dirbiniai

Rankų darbo gėlių vazonas, stilizuota tautos paveldą menanti vaza ar molinis vandens ąsotis gali tapti jūsų vestuvine dovana tėvams. Tai ir graži namų puošmena, ir labai šilta padėka, kuri primins jūsų svarbią dieną dar ilgus metus. Taip pat svarbu paminėti, kad rankų darbo dirbiniai gali būti ne tik išskirtiniai savo raštais ir unikalumu, bet ir galimybe į dizainą įterpti jūsų vardus, padėkos žodžius ar vestuvių datą. Taip dovana bus tik dar asmeniškesnė.

Stiklas

Stiklo vazos, rėmeliai ar graviruoti veidrodžiai jūsų padėkos žodžių įprasminimui suteiks individualumo ir lengvumo. Tai nedidelės interjero detalės, kurios ne tik ras vietą bet kokiame interjere, bet ir tikrai šiltai nuguls jūsų ir jūsų išrinktojo tėvų širdyse.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Paspaudus mygtuką, atsidarys naujas langas su registracija per Facebook puslapį.

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin