Paslaugos

Vestuvių planavimas ir organizavimas Italijoje

Povestuvinių kelionių organizavimas Italijoje

 

Kokias Italijos vietas galima rinktis santuokai?

Santuoka Italijoje – plati tema. Šalis yra didžiulė ir viliojanti kiekvieno savo regiono savitumu. Norėdama puikiai suprasti ir įsigilinti į kiekvienos poros poreikius, bendravimo pradžioje aš pateikiu jums kertinius klausimus, kurie padeda išgryninti pageidautinas detales.

Iki šiol pagrindinės mano siūlytos ir dominuojančios lietuvių porų vestuvių vietos migruoja po visą Italiją. Tai ir šiaurinė, ir centrinė, ir pietinė jos dalys:

Šiaurės Italijoje besipuikuojantis, lankytojus iš viso pasaulio traukiantis, didingas, 198 m. virš jūros lygio iškilęs Komo ežeras (Lombardijos regionas, pietinė Alpių pašlaistė);

Amalfio pakrantėje įsikūręs įspūdingas Pozitano miestas, išsiskiriantis aukštuose kalnų šlaituose stūksančiais, švelnių baltos, rožinės, alyvinės bei geltonos spalvos nameliais, kurie visus vilioja pakibusiomis terasomis virš jūros ir siauromis miestelių gatvelėmis, pripildytomis bugenvilijų bei citrinmedžių kvapais. 

Vidurinėje Italijos dalyje esantis, ūkininkų sodybomis viso pasaulio smalsuolius traukiantis, išskirtinai švaria gamta ir skaidria jūra garsus, be galo turtingas meniniu palikimu Toskanos regionas. Ši Italijos vieta, metai iš metų stebina nepakartojamu tipinių produktų skoniu, visoje šalyje vertinamu vynu bei sodriu ir aromatingu alyvuogių aliejumi. Toskanos regionas yra viena didžiulė ir, rodos, nesibaigianti alyvmedžių bei vynuogynų plantacija.  Ši Italijos vieta yra gausi nuostabiais pajūrio ruožais bei salomis, tokiomis, kaip Giglio, Elba, Pianosa, kuriose galima pratęsti buvimo laiką ir suorganizuoti povestuvinę kelionę.

Ligūrijos regione įsikūręs Italijos Rivjeros pakrantės ruožas – Činkve Terė, sudarytas iš penkių kaimų. Tai – vieta, atspindinti unikalią ir autentišką šalies pusę; amą savo grožiu bei didybe gniaužiantys gotikinio stiliaus architektūriniai palikimai.

Aukščiausios kokybės, itin daug klientų dėmesio sulaukiantys, terminiai SPA centrai, žymūs savo karštųjų versmių vandenimis. Šie centrai veikia ištisus metus bei atveria galimybę rinktis net ir ne pačias populiariausias datas santuokai.

Atkreipkite dėmesį, kad esate laisvi bei nevaržomi pasirinkti ir kitas vestuvių vietas. Reikia tik susėsti ir aptarti jūsų poreikius. Esate mielai kviečiami rinktis New destination iššūkį ir šiltuoju, ir šaltuoju metų laiku, pasirenkant ir didžiuosius miestus, savo istorija ir architektūra viliojančius viso pasaulio smalsuolius. 

Komentarai