Vaikai vestuvėse: kokias veiklas pasiūlyti mažiesiems?

Greičiausiai, planuojant vestuves, tikrai atsiras svečių, kurie jau turi mažylių. Tai dažnai sukelia galvos skausmą jaunavedžiams – vaikai vestuvėse – kviesti ar nekviesti? Tam, kad visi būtų laimingi ir nė vienas neliktų nuskriaustas, dalinuosi keletu patarimų, kaip užimti mažuosius šventės svečius.

Kūrybinės dirbtuvėlės

Kuris vaikas nemėgsta piešti? Kūrybiškesnius šventės svečius su keliais pieštukais galėsite užimti ne tik keliolikai minučių, bet ir kelioms valandoms. Na, o kiek sunkiau dėmesį sutelkiantys vaikai vestuvėse ilgai piešimu gal ir nesimėgaus, bet sušokti bent vieną šokį tėvams tikrai leis. Tik labai svarbu pasirinkti tinkamas priemones, kurios netepliotų rankų ir drabužių. Verčiau rinkitės spalvotus pieštukus ir nedideles knygeles ar paprastus piešimo popieriaus lapus.

Stalo žaidimai

Vyresnieji, skaityti ir skaičiuoti jau pramokę, vaikai tikrai mielai sužaistų keletą stalo žaidimų. Tam jiems prireiks tik nedidelio atskiro staliuko. Tokia veikla suburs vaikus į vieną vietą, neteps drabužių ir padės smagiai praleisti laiką bei susipažinti tarpusavyje. Svarbu tik tinkamai parinkti žaidimus pagal žaidžiančiųjų amžių. Per lengvas žaidimas greitai praras vaikų susidomėjimo, o per sunkus – atstums dar nepradėjus žaisti.

Judrūs žaidimai

Pajudėti mėgsta kiekvienas vaikas, bet vestuvės tikrai ne pati geriausia vieta gaudynėms ar panašiems žaidimams. Kad vaikai neimtų savivaliauti pasirinkdami, ką veikti, pamėginkite iš anksto paruošti užduotėlių, kuris priverstų pagalvoti ir pajudėti, bet tuo pačiu nekeltų streso tėvams. Gal surenkite nedidelę lobio medžioklę? Paslėpkite, pavyzdžiui, saldainį-žiedą ir išslapstykite užuominas. Tik nepamirškite, kad vaikai visuomet lieka vaikais – tegul prizų užtenka visiems.

Konkursai

Dabar labai populiaru vestuvėse naudoti polaroid fotoaparatus, kurie padeda žaismingai ir organiškai užfiksuoti šventės akimirkas. Tad kodėl gi į šią veiklą neįtraukus vaikų? Surenkite fotoreporterio konkursą, kuriame apdovanotumėte gražiausios, šilčiausios ar netikėčiausios nuotraukos autorių.

Net jeigu patys neturite daug laiko ar galimybių suorganizuoti tokias ar panašias veiklas, ypač vestuvėms Italijoje, nepamirškite, kad jums padėti gali vestuvių planuotoja. Ji gali paruošti visas reikiamas priemones, įkomponuoti jas į vietos dekoravimą ar net padėti šventės metu. Pageidaujant šventės šeimininkams galima suorganizuoti net ir atskirą erdvę, kurioje šventės vaikus užimtų klounai, animatoriai ir kiti smagūs veikėjai. Labai svarbu laiku papasakoti savo šventės viziją ir viską aptarti su pačia vestuvių planuotoja.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Paspaudus mygtuką, atsidarys naujas langas su registracija per Facebook puslapį.

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin