Verta žinoti!

2019 metams siūlau fantastišką iššūkį renkantis vestuvinę suknelę šventei Italijoje!

Neseniai žinomas  italų vestuvių mados dizaineris bei vestuvių ir kitų renginių  organizatorius, tv laidų vedėjas, dar vadinamas savo srities „monstru“ kolega Enzo Miccio pristatė 2019 metų vestuvinių suknelių kolekciją. Enzo nuomone 2019 metais tendencijose šioje temoje dominuoja dviejų skirtingų, bet viena kitą papildančių sielų samplaika – pirmoji ryžtinga, pragmatiška; kita- svajinga bei romantiška.

Kolega Enzo įsivaizduoja nuotaką, kuri kaip perlas žavi absoliučiai kiekvieną. Pastarojoje kolekcijoje pirmą vietą dizaineris skyrė prabangiems siuvinėjimams ant mikado, organza, šilko, tiulio, šifono audinių, suteikiantiems elegantišką bei rafinuotą viliojimo iliuziją. Taigi, iškilmingai ir taikliai Enzo skelbia – 2019 m. nuotakos suknelė – yra dviejų pradų rinkinys, nepriekaištingai demonstruojantis, kaip moteris keičiasi preciziškai išlaikydama savo unikalumą. 

Keletu šio dizainerio kolekcijos pavyzdžių galite pasigėrėti čia:

http://www.enzomiccio.com/it/abiti-da-sposa-2019.html

Mielai jus palydėsiu į Milano Show room asmeniniam vizitui pas kolegą Enzo.

Visi puikiai žinome kad vestuvių dienos rūbas jaunajai yra viena iš svarbiausių šios šventės grožio detalių. Tai du kriterijai viename – kerintis grožis ir tiesiog privalomas patogumas. O tai, kaip žinia, suderinti yra pakankamai sunku. Nuolatos stebint žinomų meistrų kūrybą bei sekant mados tendencijas atsiveria galimybės rinktis vestuvinį apdarą žymiai paprasčiau. Dėl to noriu pasidalinti su jumis 2019 metų vestuvinių suknelių mados tendencijomis Italijoje. Galbūt tai gali būti puikus sufleris svajonėms išsipildyti…

Taigi, – svajokime drąsiai ir paverskime jūsų šventę tikra pasaka Italijoje! 

Vykstant tuoktis į Italiją, jums visai nereikia rūpintis dėl kalbos nežinojimo, kadangi visos viešnagės metu šalia būsiu aš. Galiu pasakyti, kad italai tikrai nėra ta tauta, kuri puikiai kalba angliškai, tačiau į visus jūsų klausimus jie išsamiai „atsako“ gausia ir aiškia gestų bei plačios ir nuoširdžios šypsenos kalba.

Pagrindiniai dokumentai, reikalingi civilinei santuokai yra: gimimo liudijimai ir pažyma, patvirtinanti, kad nėra jokių kliūčių jūsų santuokos sudarymui. Tokią pažymą galite gauti miesto, kuriame esate registruoti, metrikacijos biure. Dokumentai turi būti išversti į italų kalbą su Užsienio šalių ministerijoje gauta apostile. Šių dokumentų paruošimas užtruks vos kelias savaites. Ceremonija vyksta italų kalba, kurios metu vertėjauju aš. Atkreipkite dėmesį, kad kartais atsiranda papildomų niuansų. Tai priklauso nuo savivaldybės reikalavimų, tačiau šį klausimą palikite man. Italijoje gyvenu 23 metus ir puikiai pažįstu biurokratijos vingius. 

Dažniausiai santuokos sakramentą atlieka kunigas lietuvis. Ikisantuokinės apklausos anketa ir kiti dokumentai, kartu su parapijos klebono leidimu tuoktis, siunčiami į Italijos vyskupiją, kuriai priklauso bažnyčia, kurią pasirenkate santuokai Italijoje. Lietuvoje tai atlieka vyskupijos kurija. Dėl šių dokumentų turite kreiptis į savo parapiją. Šių dokumentų paruošimui reikia 4-6 mėn. Ne visose Italijos bažnyčiose santuokos metu skaitomas civilinis kodeksas, galiojantis kaip civilinė metrikacija. Tačiau visą tai aptarsime su kiekviena pora atskirai. 

Apibendrinant reikiamų dokumentų santuokai sudaryti Italijoje temą, noriu pabrėžti, kad į visus klausimus atsakysiu pagal jaunavedžių pasirinktą civilinę ar bažnytinę santuoką, nukreipsiu šviesiu keliu, kad šis „tamsus ir visus gąsdinantis dokumentacijos miškas“ taptu smagiu pasivaikščiojimu dviese. 

Svarbu! Ar tai būtų pirmoji jūsų santuoka, ar noras atnaujinti santuokos įžadus jubiliejaus proga, – jums siūlome pasidžiaugti labai populiaria SIMBOLIŠKA CEREMONIJA, kuriai nereikia jokių dokumentų. 

Kartu sukursime tokią vestuvių šventę, kokią jūs visuomet įsivaizdavote:

prabangi šventė su gyva muzika, skirta tik jums, viename žinomiausių Italijos yachtklubų;
kukli vakarienė levandų laukuose lydima paukščių čiulbesio atliekamu muzikiniu fonu;
lounge baras po atviru žvaigždėtu dangumi;
senoji, tradicinė miestelio vyninė ar moderniausi vyno rūsiai;
didinga terasa, pakibusi virš jūros ar ežero žydrumos.

Šventinio meniu organizavimas visapusiškai atsižvelgiant į jūsų pageidavimus – mano kompetencija. Galiu jus patikinti, kad „Italijoje alkanas dar neliko nei vienas“.

Italijoje dažnai šventė prasideda jau ritualu tapusiu aperityvo ragavimu. Tokiomis aperityvo tradicijomis negali pasigirti nei viena kita Europos gyvenamoji vieta. Italijoje aperityvas – tai procesas, smagus laisvalaikio leidimas su draugais kai niekur neskubant bella vita ritmu mėgaujamasi gėrimais ir gardžiais užkandžiais, atspindinčiais kiekvieno regiono papročius.

Poroms, besidominčioms santuoka Italijoje, siūlau visas su šia švente susijusias paslaugas – nuo jūsų pasitikimo oro uoste iki pervėžimo į viešnagės vietą. Taip pat pateikiu šukuosenų, makiažo meistrų, foto ir video profesionalų bei pasirinktų automobilių nuomos paslaugų pasiūlymus. Kokia šventė be muzikos? Aš mielai pasirūpinsiu, kad jus lydėtų nuostabi gyvo garso muzika bažnyčioje ar šventinės vakarienės metu. O gal jūs norėsite šokti ant baseino krašto su DJ?..

Svarbu žinoti, kad dažnai lankausi Lietuvoje ir visuomet susipažįstu su jaunųjų poromis asmeniškai. 

Dažniausiai šiuo klausimu jaunieji rūpinasi patys, tačiau Italijoje siūlau lyginimo, valymo ir kt. drabužių priežiūros paslaugas. Pagal pageidavimą galiu nukreipti ir į vestuvinių apdarų siuvėjus Lietuvoje. Transportuojant vestuvinius drabužius rekomenduoju nepagailėti 40 eurų atskiram lagaminui (priklausomai nuo skrydžių kompanijos), nepamirštant profesionalios šventinių rūbų paslaugos. 

Vestuvėms reikalinga suma priklauso nuo pasirinkto metų laiko, regiono, vietos, svečių skaičiaus ir kitų detalių. Kaip žinia, liepos ir rugpjūčio mėnesiais yra ne tik karščiausia temperatūra, bet ir labiausiai „deginančios“ kainos. Rekomenduotini mėnesiai santuokai yra balandis, gegužė, birželis, liepa, rugsėjis bei spalis.

Romantiška Italija- vaizdai, kurie išliks ir po penkiasdešimt metų

Romantiška Italija yra viena geidžiamiausių atostogų vietų pasaulyje. Čia jus pasitiks nuostabios pajūrio žvejų gyvenvietės.

Vestuvių organizatorė – darbas ar pašaukimas

„Italija- vestuvių šalis. Puikus klimatas, charakteringa architektūra, nuostabios panoramos, svaiginantis vynas, gardus maistas ir autentiška

Kada reikia pradėti ruoštis vestuvėms

O prieš kiek gi laiko reikėtų pradėti ruoštis vestuvėms Italijoje? Vestuvės visada buvo svarbiausia kiekvienos

Vilma wedding veikla – vestuvių organizavimas

Vestuvių organizavimas – komandinis darbas Vestuvių organizavimas tai yra nuoseklus ir kūrybingas darbas, kuriame dalyvauja

Aksominė dviejų kultūrų samplaika Umbrijoje

    Ruduo Italijoje – tai aksominis klimatas, nuostabūs saulėlydžiai, lengva migla pasipuošusios kalvos. Tai

5 patarimai kodėl rinktis vestuves Italijoje

Kokiems žmonėms patiktų susituokti Italijoje? Italija yra tokia įvairiapusiška šalis, kad įvairių pomėgių ir skirtingų

Komentarai