Vestuvės Italijoje: daiktai, kuriuos reikėtų turėti šalia

Nesvarbu vestuvės Italijoje ar gimtame mieste. Dažniausiai jos vis vien būna planuojamos itin kruopščiai. Tačiau netikėtų situacijų galima rasti už kiekvieno didžiosios dienos kampo. Tam, kad netektų gadintis nuotaikos dėl smulkmenų, štai keletas daiktų, kurie būtinai turėtų būti jūsų ar vestuvių planuotojos rankinėje visą vestuvių dieną.

Segtukai

Smeigtukai, žiogeliai ir panašūs mažyliai galintys pakeisti iškritusią sagutę ar atplyšusį raištelį tikrai išgelbės dieną. Ypač jeigu pabėgusi sagutė dabar jau nežinia kur, o jos nebuvimas itin akivaizdus. Tiesa, su savimi reikėtų turėti ir nedidelį kiekį juodo bei balto siūlo ir adatą. Juk maža kas.

Vaistai

Turbūt savaime suprantama, kad jeigu vartojate tam tikrus vaistus nuolat, tai ir vestuvės Italijoje tikrai nėra proga nutraukti vartojimą. Tačiau sveikata gali sušlubuoti ir visai netikėtai. Pasiruoškite nuskausminamųjų ir valerijono arbatos, tai turėtų bent iš dalies išgelbėti dieną. Taip pat prie vaistų neužmirškite ir keleto pleistrų. Kojų nuospaudos ar netyčia įdurtas pirštas nebebus problema.

Servetėlės

Tiek vienkartinės servetėlės ašaroms, slogai ar prakaito blizgesiui ant veido, tiek ir drėgnos servetėlės rankoms valyti. Nepamirškite nei vienų, nes kurį laiką galite neturėti priėjimo prie tekančio vandens ar makiažo krepšelio. Ypač aktualu švenčiant vestuves Italijoje, nes didesnis, nei įprastai, karštis gali pridaryti daug bėdų.

Higienos priemonės

Kad ir kaip skaičiuosim, vieną ar dvi dienas galime ir apsirikti. Tam, kad ne tik nuotaika, bet ir suknelė bei nuotraukos išliktų smagios ir baltos, visuomet šalia savęs turėkite moteriškų higienos priemonių. Šis patarimas galioja ne tik vestuvėms, bet ir kasdienai. Taip pat nepamirškite ir dezodoruojančių priemonių bei mėtinukų.

Vanduo

Vestuvės Italijoje tikrai neapsieis ir papildomo buteliuko vandens – dehidratacija tikrai nėra laukiama jokioje gyvenimo situacijoje, o ypač jūsų svarbiausią meilės dieną. Pasirūpinkite, kad visa komanda, kuri keliaus į fotosesiją galėtų bet kuriuo momentu atigaivinti, o jaunieji – ypač. 

Kosmetika

Jeigu žinote, kokias priemones naudojo jūsų vizažo meistrė ir galite jas pasiimti su savimi tam, kad esant reikalui, būtų galima taisyti makiažą – puiku. Deja, tačiau tokios galimybės daugelis nuotakų neturi. Todėl su savimi turėkite bespalvės birios pudros, kuri padės užmaskuoti makiažo pagrinde atsiradusius nelygumus ir visuomet šalia turėkite lūpų dažus ar balzamą. Suskeldėję lūpos tikrai neatrodo žaviai. Taip pat nepamirškite ir dildės bei permatomo nagų lako. Pastarasis ne tik padės išsaugoti rankų grožį, bet ir sustabdys pėdkelnių irimą ar paslėps styrantį suknelės siūlą.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Paspaudus mygtuką, atsidarys naujas langas su registracija per Facebook puslapį.

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin