Vestuvės Italijoje: ką gali pasiūlyti pavasaris?

Daugelis porų norėdami sumainyti aukso žiedus renkasi kaitra alsuojančią ir nuostabias fotografijas žadančią vasarą. Baltosios gulbės įvaizdį mylintys jaunavedžiai neatmeta žiemos šventės galimybės. Na, o norintys vis dar džiaugtis puikiais vaizdais, tačiau kartu ir šiek tiek sutaupyti pasineria į rudenišką vestuvių maniją. Tačiau vestuvės Italijoje gali pasiūlyti egzotišką ir visam gyvenimui atmintyje išliksiančią pavasario meilės šventę, nes sezonas jau prasidėjo.

Oras

Vestuvės Italijoje tuo ir žavingos – oras čia niekuomet nenuvilia nesvarbu kurį metų laiką pasirinksite. Subtropinis klimatas garantuos kiek drėgną, saulėtą, bet tikrai ne deginančia kaitra persmelktą šventę. Kritulių tikėtis verta nebent žiemą ar labai ankstyvą pavasarį, tačiau ir jie šiauriečiams gali pasirodyti vasariški ir suteikiantys progą neapsakomo grožio jaunųjų fotosesijai.

Gamta

Jeigu Šiaurės Europoje dar kovo pabaigoje sunku aptikti tikrosios žalumos, tai vestuvės Italijoje pavasarį gali pasidabinti žaliuojančiomis kiparisų giraitėmis ar vandenyną menančiais javų laukais. Visomis vaivorykštės spalvomis vestuvines fotografijas nuspalvins ir margaspalvių tulpių pievos. Mėgstantys švelnią egzotiką galės mėgautis subtiliai rožine persikų bei skaisčiai balta magnolijų žiedų jūra.

Besižavintys vandens stichija net ir pavasarį galės mėgautis nuostabaus mėlio ežerais ar aplankyti Viduržemio jūros didybę. Pavasarinės vestuvės Italijoje tikrai nenuvils gamtos mylėtojų.

Maistas

Italija – šalis, kuri drąsiai gali būti vadinama bene skaniausia pasaulyje. Švieži pomidorai, bazilikai, rozmarinai ar apelsinai čia spalvina ne tik prekystalius. Todėl ir pavasarinės vestuvės Italijoje svečius ir jaunuosius gali sužavėti ir neapsakomo skonio patiekalais, ir neužmirštamų spalvų bei kvapų turtinga stalo puošyba. Tokį natūralų dekoravimą Šiaurės Europoje būtų sunku rasti net ir karštą vasarą, jau nekalbant apie pavasario sezoną.

Finansai

Niekam ne paslaptis, kad vestuvės Italijoje yra sąlyginai brangesnės tiems, kurie atvyksta tik sužieduotuvėms, tačiau pavasaris gali išgelbėti net ir tuos, kurie turi griežtą biudžetą. Kaip ir visur, Italijoje tikras ir nenumaldomas vestuvių sezonas prasideda vėlyvą pavasarį ar ankstyvą vasarą. Todėl renkantis gražiausią gyvenimo šventę iškelti pavasarį ar rudenį, daugelis paslaugų kainuos kiek mažiau, o gauti norimas vietas, dekoracijas ar drabužius bus akivaizdžiai lengviau.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Paspaudus mygtuką, atsidarys naujas langas su registracija per Facebook puslapį.

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin