Vestuvės užsienyje ir datos rezervavimas: kas svarbu?

Vestuvių planavimas, visų pirma, yra labai diplomatiška veikla, kuomet jūsų telefonas ima raudonuoti nuo skambučių ir bent trumpam tampa laidiniu, nes įkrauti bateriją neužtenka laiko. Į šiuos pokalbius daugiausiai įeina paieškos ir kainų lyginimas, bet juk pirmasis darbas, kurį atlieka jaunavedžiai – datos rezervavimas. Tam, kad visi užsakymai atitiktų jūsų poreikius, pateikiu keletą pastebėjimų apie skirtingus metų laikus ir jų privalumus.

Žiema

Nors šiaurinėse šalyse žiemos šventę jaunavedžiai renkasi gana retai, bet Italijoje net ir šaltuoju metų laiku, pakankamai žalia ir šviesu.  Todėl vestuvės čia yra ne tik galimos, bet net ir tikėtinos. Turbūt todėl, kad atėjus žiemai nukrenta ne tik termometro stulpelis, bet ir daugelio paslaugų kainos. Savaime suprantama, kad nebijantiems kiek vėsesnio oro ir norintiems kone perpus pigesnės vestuvių puotos, reikėtų rinktis būtent žiemos sezono rezervacijas. Tiesa, reikėtų vengti didžiųjų švenčių laikotarpio, nes tuo metu kainos kyla neatsižvelgiant į oro temperatūrą.

Pavasaris

Šiltas, šviesus ir žydintis pavasaris budina ne tik gamtą, bet ir jausmus. O kadangi ankstyvą pavasarį datos rezervavimas dar tik prasideda, tai ir paslaugų kainos dar nepasiekę aukštumų. Todėl norintiems švelnių žiedų jūros, gaivaus oro ir neįskaudintos piniginės reikėtų rinktis vestuvių šventę Italijoje švęsti būtent tuomet, kai į širdis pasibeldžia pavasaris.

Vasara

Įspūdingi orai, nuostabiausia gamta ir dar nuostabesnė vestuvių šventė jaunųjų laukia itališkai karštą vasarą. Ir jeigu jiems svarbūs vienintelės dienos prisiminimai, nepakartojamos nuotraukos ir pati geriausia atmosfera, tai kiek užkelta kainų kartelė, turbūt, neišgąsdins. Deja, tačiau Italija niekuo nesiskiria nuo kitų šalių ir šiltasis sezonas švenčių šeimininkų nelepina nuolaidomis ar akcijomis. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad vasara – pats sezonas. Todėl vietas ar paslaugas šiam laikotarpiui reikėtų rezervuoti kur kas iš anksto.

Ruduo

Didieji kainų pakilimai jau praeityje, o štai šiluma ir ypatingo grožio vynuogynai dar pačiose aukštumose. Auksiniai saulėlydžiai ir nuostabus vestuvių puotos maistas – rudens šventės rezervacijos perlai. Todėl, taip pat kaip ir pavasaris, rudenėjantis laikotarpis tampa vis populiaresnis ir patrauklesnis.

Prieš rezervuojant vestuvių datą reikėtų apsvarstyti daug įvairių faktorių ir galimybių, svarbiausia – nuspręsti, kokių vestuvių norite. Ar jūsų šventė turėtų būti padabinta medžių žiedais ar ošiančios jūros muzika, o gal raudonomis vynuogėmis ar auksinėmis saulėgrąžomis? Tik nusprendus, kas taps šventiniu fonu reikėtų imti į rankas kalendorių, bet tikiu, kad jūs išsirinksite pačią geriausią dieną jūsų meilės šventei ir nepamiršite į ją pakviesti mane.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *