Vestuvės užsienyje: kokius prisiminimus padovanoti svečiams?

Vestuvės ir dovanos – niekaip vienas nuo kito neatsiejami dalykai. Juk taip smagu, ne tik įteikti pirmąją šeimos dovaną jaunavedžiams, bet ir gauti nedidelę dovanėlę primenančią apie gražiausią jų gyvenimo dieną. Tačiau ką daryti tiems, kurių vestuvių puota persikelia ne kelis šimtus metrų, o kelis tūkstančius kilometrų? Tiesa ta, kad vestuvės užsienyje nebūtinai turi pasibaigti tuščiomis rankomis. Štai Italijoje, bonbonnierėmis vadinamos smulkmenėles – šimtametė tradicija, kurios laužyti visai ne valia.

Šilta padėka

Iš už Atlanto neseniai atkeliavusi, bet vis dažniau pasirenkama padėka vestuvių svečiams – šiltas ir jaukus atvirukas. Ir išties, ranka rašytas nuoširdus „ačiū“ kartu su jaukiu prisiminimu, gali tapti viena mieliausių kada gautų dovanėlių. O ir vestuvės užsienyje nesutrukdys – vokus gabentis kartu su savimi visai nesudėtinga. Tik pasistenkite pasirūpinti, kad popierius nesusiglamžytų, rašalas neišsilietų, o vokų kampai neužsilankstytų. Taip parodysite ne tik dėmesį, bet ir pagarbą savo svečiams.

Nepamirškite padėkoti savo svečiams kuriantiems jūsų šventės atmosferą.

Kad net širdis apsaltų

Kaip ir labai aišku, kad vestuvės užsienyje nėra palankiausia proga savo svečiams atminimui įteikti stiklainėlį uogienės ar šokoladinius saldainius. Tačiau tai nereiškia, kad reikėtų atsisakyti bent panašios idėjos. Galbūt trapūs, tačiau neilgą kelionę lėktuvu tikrai atlaikysiantys, meduoliai galėtų būti puikia išeitimi? Taip pat galite svečiams įteikti mažytį stiklainėlį natūralaus medaus ar maišelį spalvingų dražė.

 

Saldainių skaičius Italijoje turi magišką reikšmę: 5 – sveikata, vaisingumas, ilgas gyvenimas, laimė ir turtas; 3 – pora ir pirmagimio atėjimas;
1 – šios dienos išskirtinumas.

Kalbant apie valgomas dovanas, vis dažniau galima pastebėti, kad svečiai išvyksta  ir su spalvingomis menzūrėlėmis pripildytomis aitrių prieskonių ar šildančių arbatų. Šias dovanas taip pat nėra sudėtinga atsigabenti, tačiau apsaugoti šį bagažą reikėtų kiek atsakingiau.

Arbata – šiltą dieną menanti dovanėlė.

Norite autentikos ir tikrų svečios šalies prisiminimų? Ypatingomis tradicijomis garsėjanti Italija gali pasiūlyti įvairių rūšių alyvuogių aliejaus supilstyto į nedidelius buteliukus ar išskirtinio skonio citrinų likerio „Limoncello“. Net ir glaistytų migdolų „confetti“ rasite specializuotose Italijos krautuvėlėse. Tik čia saldainių skaičius privalomai turi būti nelyginis. Smagiausia tai, kad Italiją atspindinčių dovanėlių nereiks gabentis iš gimtųjų kraštų, o vestuvių planuotoja dar ir mielai padės išsirinkti tai, kas atspindėtų jūsų norus.

Alyvuogių aliejus – Italijos auksas. Tai puiki dovana vestuvių svečiams Italijoje.
Ir saldu, ir labai Itališka – nedidelis buteliukas citrinų likerio.

 

 

 

 

 

 

Kartu auganti meilė

Sukūrus naują šeimą jos meilė ima tik dar labiau šakotis ir skleistis bei krauti nuostabiausius žiedus. Tad kodėl gi nepasiūlius svečiams galimybės auginti jūsų meilę kartu? Įteikite jiems jūsų inicialais padabintus mažyčius vokelius, į kuriuos įdėkite lengvai augančių sėklyčių: bazilikų, gvazdikėlių, pipirnių ar pan. ir pasirūpinkite miela bei šmaikščia šios „meilės“ auginimo instrukcija. Tokia dovana bus ne tik originali, bet ir lengva gabenti, o Viduržemio jūros prieskonių kvapai ne tik jus, bet ir jūsų svečius galės lydėti ištisus metus.

Nedidelė gyva dovanėlė jūsų vestuves primins bent kelis mėnesius.

Du viename

Tiek nedidelis vokelis, tiek maišelis su meduoliuku ar kvapni menzūrėlė gali tapt ne tik vestuvių dovanėle svečiams, bet ir neįprasta sėdėjimo vietos nuoroda. Tiesiog šalia pasirinktos dovanos pridėkite ir svečio vardą, o bendrą padėkos ryšulėlį padėkite šalia svečiui skirtos lėkštės. Taip būsite tikri, kad jūsų svečiai ras savo vietą ir tikrai neiškeliaus be atminimo dovanos.

Stalo kortelė ir saldi dovanėlė viename.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Paspaudus mygtuką, atsidarys naujas langas su registracija per Facebook puslapį.

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin