Vestuvių organizavimas: ką daryti, kad šventė netaptų katastrofa?

Turbūt visi esame girdėję apie nuotakas siaubūnes. Jos – jokia mitinė būtybė. Tai tiesiog būsima nuotaka, kuriai vestuvių organizavimas atėmė ne tik pasiruošimo, bet ir gyvenimo džiaugsmą. O taip nutiko dėl paprastos priežasties – ji užsikrovė viską sau. Taigi, ką daryti, kad gražiausia gyvenimo diena netaptų pačia didžiausia katastrofa?

Atsipalaiduokite

Turbūt nėra buvę vestuvių, kuriose viskas 100 proc. būtų pavykę taip, kaip jaunieji įsivaizdavo. Ir gerai. Malonūs netikėtumai padeda įnešti tikrumo ir romantikos, o nedideli nesusipratimai tikrai nesugadins jūsų svajonių šventės. Patikėkite, daug blogiau bus jeigu būsite pavargę ir perdėtai įsitempę, o ne dėl to, kad servetėlių spalva pustoniu tamsesnė nei staltiesės.

Susikaupkite

Šokinėdami nuo minties prie minties galite greitai pajust visišką nestabilumą ir tai tik dar labiau apkartins vestuvių laukimą. Būkite tvirti ir turėkite aiškią viziją: internete susiraskite keletą jums patinkančių suknelės, puokštės, dekoro ar kitų atributų pavyzdžių. Taip galėsite lengviau perduoti savo mintims tiekėjams ir sutaupysite nemažai nervų. Taip pat susidarykite planą, kuriuo vadovausitės viso proceso metu – nieko nepamiršite ir visuomet su savimi turėsite nedidelį patarėją, kuris padės sugrįžti į kelią.

Patikėkite dalį darbų profesionalui

Gerai jeigu vestuvių organizavimas – jūsų pašaukimas, bet jeigu tai darysite pirmą ir vienintelį kartą, o dar ir svečioje šalyje, tai vestuvių organizavimas gali atrodyti lyg kvantinė fizika. Nebijokite kai kuriuos savo brangios dienos darbus patikėti žmogui, kuris tuo užsiima jau ne vienerius metus. Nepamirškite, kad užsienyje gyvenanti vestuvių organizatorė kasdien juntą tos šalies ritmą, pažįsta vietinius ir išmano visas subtilybes, kurių tikėtina, kad jūs deja nežinote. Taip pat ji ne tik galės atlikti tam tikrus darbus už jus, bet ir padės apsispręsti, paguos, išklausys ir padarys viską, kad jūsų vestuvės būtų tobuliausia, ką galėjote įsivaizduoti.

Prisiminkite, dėl ko tai darote

Susėskite ir pasikalbėkite, nuvykite į spa ar tiesiog išeikite pasivaikščioti į jūsų mylimą vietą. Tai padės susigrąžinti ramybę, pajusti tarpusavio ryšį ir prisiminti, kodėl tuokiatės. Juk svarbiausia vestuvių dieną tikrai ne jaunosios puokštė, desertinių šakučių spalva ar staltiesės raštas. Vestuvėse svarbiausia jūsų meilė ir nuostabi jūsų bendro gyvenimo pradžia. Neleiskite, kad vestuvių organizavimas ir iš jo kylantys  nuovargis ir nerimas pasiglemžtų gražiausią jūsų dieną.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Paspaudus mygtuką, atsidarys naujas langas su registracija per Facebook puslapį.

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin